KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455548
nr 1245 5548
Oidentifierad konstnär. Signerad Paris -68. Olja på pannå, 41x60 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:14:17
100 kr
150 kr